Username: 
  Password: 

Team Schedules - SDDA BU9 Flight 2 North
     



Bracket


ALL A


  
Group -- A
A1 : Arsenal FC - San Diego BU9 Elite
A2 : Vista Storm SC BU09 Academy
A3 : San Diego SC B2005 Orange
A4 : CUFC BU9 Gold - Barajas
A5 : Attack B05 Green
A6 : DMCV Sharks BU9 - Travis
A7 : Temecula United Academy - B05C
A8 : Scripps United - BU09 Red

Bracket - Saturday, September 06, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 331472  Willow Grove Elem  11:30 AM  1 A1 vs A2Arsenal FC - San Diego BU9 Elitevs.Vista Storm SC BU09 Academy
 331473  Carmel Mtn Ranch Rec Ctr  11:45 AM  1 A3 vs A8San Diego SC B2005 Orangevs.Scripps United - BU09 Red
 331474  Alga Norte  02:45 PM  2 A4 vs A7CUFC BU9 Gold - Barajasvs.Temecula United Academy - B05C
 331475  Solana Santa Fe  03:30 PM  1 A5 vs A6Attack B05 Greenvs.DMCV Sharks BU9 - Travis

Bracket - Saturday, September 13, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 331479  Alga Norte  09:45 AM  1 A4 vs A2CUFC BU9 Gold - Barajasvs.Vista Storm SC BU09 Academy
 331477  Ashley Falls Park  10:30 AM  1 A6 vs A7DMCV Sharks BU9 - Travisvs.Temecula United Academy - B05C
 331478  Willow Grove Elem  04:10 PM  1 A1 vs A3Arsenal FC - San Diego BU9 Elitevs.San Diego SC B2005 Orange
 331476  Jerabek Park  04:40 PM  3 A8 vs A5Scripps United - BU09 Redvs.Attack B05 Green

Bracket - Saturday, September 20, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 331481  Nativity Church  09:15 AM  1 A5 vs A3Attack B05 Greenvs.San Diego SC B2005 Orange
 331482  Sage Canyon Park  09:15 AM  2 A6 vs A2DMCV Sharks BU9 - Travisvs.Vista Storm SC BU09 Academy
 331483  Alga Norte  09:45 AM  1 A4 vs A1CUFC BU9 Gold - Barajasvs.Arsenal FC - San Diego BU9 Elite
 331480  Paloma del Sol PK  11:20 AM  3 A7 vs A8Temecula United Academy - B05Cvs.Scripps United - BU09 Red

Bracket - Saturday, September 27, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 331486  Jerabek Park  08:30 AM  3 A8 vs A2Scripps United - BU09 Redvs.Vista Storm SC BU09 Academy
 331484  Nativity Church  09:15 AM  1 A5 vs A1Attack B05 Greenvs.Arsenal FC - San Diego BU9 Elite
 331487  Sage Canyon Park  09:15 AM  2 A6 vs A4DMCV Sharks BU9 - Travisvs.CUFC BU9 Gold - Barajas
 331485  Paloma del Sol PK  01:00 PM  3 A7 vs A3Temecula United Academy - B05Cvs.San Diego SC B2005 Orange

Bracket - Saturday, October 04, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 331488  Vista Community Sports Park  09:10 AM  2A A2 vs A3Vista Storm SC BU09 Academyvs.San Diego SC B2005 Orange
 331489  Nativity Church  10:30 AM  1 A5 vs A7Attack B05 Greenvs.Temecula United Academy - B05C
 331491  Willow Grove Elem  01:50 PM  1 A1 vs A6Arsenal FC - San Diego BU9 Elitevs.DMCV Sharks BU9 - Travis
 331490  Jerabek Park  04:00 PM  3 A8 vs A4Scripps United - BU09 Redvs.CUFC BU9 Gold - Barajas

Bracket - Saturday, October 11, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 331494  Sage Canyon Park  08:00 AM  2 A6 vs A8DMCV Sharks BU9 - Travisvs.Scripps United - BU09 Red
 331493  Paloma del Sol PK  10:00 AM  3 A7 vs A1Temecula United Academy - B05Cvs.Arsenal FC - San Diego BU9 Elite
 331495  Carmel Mtn Ranch Rec Ctr  12:45 PM  1 A3 vs A4San Diego SC B2005 Orangevs.CUFC BU9 Gold - Barajas
 331492  Vista Community Sports Park  01:00 PM  1A A2 vs A5Vista Storm SC BU09 Academyvs.Attack B05 Green

Bracket - Saturday, October 18, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 331499  Vista Community Sports Park  08:00 AM  2A A2 vs A7Vista Storm SC BU09 Academyvs.Temecula United Academy - B05C
 331496  Willow Grove Elem  11:30 AM  1 A1 vs A8Arsenal FC - San Diego BU9 Elitevs.Scripps United - BU09 Red
 331497  Alga Norte  01:30 PM  2 A4 vs A5CUFC BU9 Gold - Barajasvs.Attack B05 Green
 331498  Carmel Mtn Ranch Rec Ctr  02:15 PM  1 A3 vs A6San Diego SC B2005 Orangevs.DMCV Sharks BU9 - Travis

Bracket - Saturday, October 25, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 331503  Sage Canyon Park  09:15 AM  2 A6 vs A5DMCV Sharks BU9 - Travisvs.Attack B05 Green
 331500  Vista Community Sports Park  10:20 AM  2B A2 vs A1Vista Storm SC BU09 Academyvs.Arsenal FC - San Diego BU9 Elite
 331502  Paloma del Sol PK  12:20 PM  3 A7 vs A4Temecula United Academy - B05Cvs.CUFC BU9 Gold - Barajas
 331501  Jerabek Park  02:00 PM  3 A8 vs A3Scripps United - BU09 Redvs.San Diego SC B2005 Orange

Bracket - Saturday, November 01, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 331504  Nativity Church  08:00 AM  1 A5 vs A8Attack B05 Greenvs.Scripps United - BU09 Red
 331506  Carmel Mtn Ranch Rec Ctr  11:45 AM  1 A3 vs A1San Diego SC B2005 Orangevs.Arsenal FC - San Diego BU9 Elite
 331507  Alga Norte  01:30 PM  1 A4 vs A2CUFC BU9 Gold - Barajasvs.Vista Storm SC BU09 Academy
 331505  Paloma del Sol PK  02:50 PM  3 A7 vs A6Temecula United Academy - B05Cvs.DMCV Sharks BU9 - Travis

Bracket - Saturday, November 08, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 331509  Carmel Mtn Ranch Rec Ctr  09:15 AM  1 A3 vs A5San Diego SC B2005 Orangevs.Attack B05 Green
 331510  Vista Community Sports Park  10:20 AM  2A A2 vs A6Vista Storm SC BU09 Academyvs.DMCV Sharks BU9 - Travis
 331508  Jerabek Park  11:10 AM  3 A8 vs A7Scripps United - BU09 Redvs.Temecula United Academy - B05C
 331511  Willow Grove Elem  11:30 AM  1 A1 vs A4Arsenal FC - San Diego BU9 Elitevs.CUFC BU9 Gold - Barajas