Username: 
  Password: 

Team Schedules - SDDA BU08 Flight 1 North
     



Bracket


ALL A


  
Group -- A
A1 : Albion SC BU8White I
A2 : Attack B06 Green
A3 : CUFC BU8 Gold - Samaniego
A4 : Express - BU08 White Townhill
A5 : FC Heat BU8 - White
A6 : Matrix - Elite B8 SE
A7 : Oceanside Breakers -B06(Bu8)Blk
A8 : Vista Storm SC BU08 Academy

Bracket - Saturday, September 06, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 331189  Robb Field  09:10 AM  1 A1 vs A2Albion SC BU8White Ivs.Attack B06 Green
 331192  Frances Ryan Park  01:20 PM  7 A5 vs A6FC Heat BU8 - Whitevs.Matrix - Elite B8 SE
 331191  YMCA EAST  01:50 PM  1 A4 vs A7Express - BU08 White Townhillvs.Oceanside Breakers -B06(Bu8)Blk
 331190  Alga Norte  04:00 PM  1 A3 vs A8CUFC BU8 Gold - Samaniegovs.Vista Storm SC BU08 Academy

Bracket - Saturday, September 13, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 331193  Vista Community Sports Park  08:00 AM  2A A8 vs A5Vista Storm SC BU08 Academyvs.FC Heat BU8 - White
 331196  YMCA EAST  11:30 AM  1 A4 vs A2Express - BU08 White Townhillvs.Attack B06 Green
 331194  San Elijo PK Upper Softball Field  11:45 AM  1 A6 vs A7Matrix - Elite B8 SEvs.Oceanside Breakers -B06(Bu8)Blk
 331195  Robb Field  01:50 PM  1 A1 vs A3Albion SC BU8White Ivs.CUFC BU8 Gold - Samaniego

Bracket - Saturday, September 20, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 331200  YMCA EAST  08:00 AM  1 A4 vs A1Express - BU08 White Townhillvs.Albion SC BU8White I
 331197  Mance Buchanon Park  08:00 AM  A A7 vs A8Oceanside Breakers -B06(Bu8)Blkvs.Vista Storm SC BU08 Academy
 331199  San Elijo PK Upper Softball Field  11:45 AM  1 A6 vs A2Matrix - Elite B8 SEvs.Attack B06 Green
 331198  Frances Ryan Park  01:20 PM  7 A5 vs A3FC Heat BU8 - Whitevs.CUFC BU8 Gold - Samaniego

Bracket - Saturday, September 27, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 331202  Mance Buchanon Park  08:00 AM  A A7 vs A3Oceanside Breakers -B06(Bu8)Blkvs.CUFC BU8 Gold - Samaniego
 331203  Vista Community Sports Park  09:10 AM  2B A8 vs A2Vista Storm SC BU08 Academyvs.Attack B06 Green
 331201  Frances Ryan Park  09:20 AM  7 A5 vs A1FC Heat BU8 - Whitevs.Albion SC BU8White I
 331204  San Elijo PK Upper Softball Field  11:45 AM  1 A6 vs A4Matrix - Elite B8 SEvs.Express - BU08 White Townhill

Bracket - Saturday, October 04, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 331205  Nativity Church  08:00 AM  1 A2 vs A3Attack B06 Greenvs.CUFC BU8 Gold - Samaniego
 331207  Vista Community Sports Park  08:00 AM  2A A8 vs A4Vista Storm SC BU08 Academyvs.Express - BU08 White Townhill
 331206  Frances Ryan Park  09:20 AM  7 A5 vs A7FC Heat BU8 - Whitevs.Oceanside Breakers -B06(Bu8)Blk
 331208  Robb Field  11:30 AM  1 A1 vs A6Albion SC BU8White Ivs.Matrix - Elite B8 SE

Bracket - Saturday, October 11, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 331209  Nativity Church  08:00 AM  1 A2 vs A5Attack B06 Greenvs.FC Heat BU8 - White
 331210  Mance Buchanon Park  09:10 AM  A A7 vs A1Oceanside Breakers -B06(Bu8)Blkvs.Albion SC BU8White I
 331211  San Elijo PK Upper Softball Field  11:45 AM  1 A6 vs A8Matrix - Elite B8 SEvs.Vista Storm SC BU08 Academy
 331212  Alga Norte  04:00 PM  2 A3 vs A4CUFC BU8 Gold - Samaniegovs.Express - BU08 White Townhill

Bracket - Saturday, October 18, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 331213  Robb Field  08:00 AM  1 A1 vs A8Albion SC BU8White Ivs.Vista Storm SC BU08 Academy
 331216  Nativity Church  08:00 AM  1 A2 vs A7Attack B06 Greenvs.Oceanside Breakers -B06(Bu8)Blk
 331215  Alga Norte  12:15 PM  1 A3 vs A6CUFC BU8 Gold - Samaniegovs.Matrix - Elite B8 SE
 331214  YMCA EAST  12:40 PM  1 A4 vs A5Express - BU08 White Townhillvs.FC Heat BU8 - White

Bracket - Saturday, October 25, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 331218  Vista Community Sports Park  08:00 AM  2B A8 vs A3Vista Storm SC BU08 Academyvs.CUFC BU8 Gold - Samaniego
 331217  Nativity Church  09:15 AM  1 A2 vs A1Attack B06 Greenvs.Albion SC BU8White I
 331219  Mance Buchanon Park  10:20 AM  A A7 vs A4Oceanside Breakers -B06(Bu8)Blkvs.Express - BU08 White Townhill
 331220  San Elijo PK Upper Softball Field  11:45 AM  1 A6 vs A5Matrix - Elite B8 SEvs.FC Heat BU8 - White

Bracket - Saturday, November 01, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 331221  Frances Ryan Park  09:20 AM  7 A5 vs A8FC Heat BU8 - Whitevs.Vista Storm SC BU08 Academy
 331223  Alga Norte  09:45 AM  1 A3 vs A1CUFC BU8 Gold - Samaniegovs.Albion SC BU8White I
 331224  YMCA EAST  12:40 PM  1 A4 vs A2Express - BU08 White Townhillvs.Attack B06 Green
 331222  Mance Buchanon Park  02:35 PM  5 A7 vs A6Oceanside Breakers -B06(Bu8)Blkvs.Matrix - Elite B8 SE

Bracket - Saturday, November 08, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 331228  Robb Field  08:00 AM  6 A1 vs A4Albion SC BU8White Ivs.Express - BU08 White Townhill
 331227  Nativity Church  08:00 AM  1 A2 vs A6Attack B06 Greenvs.Matrix - Elite B8 SE
 331225  Vista Community Sports Park  08:00 AM  2A A8 vs A7Vista Storm SC BU08 Academyvs.Oceanside Breakers -B06(Bu8)Blk
 331226  Alga Norte  12:15 PM  1 A3 vs A5CUFC BU8 Gold - Samaniegovs.FC Heat BU8 - White