Username: 
  Password: 

Team Schedules - SDDA BU9 Flight 2 South
     



Bracket


ALL A


  
Group -- A
A1 : Hotspurs USA - BU09 Academy
A2 : Pumas UNAM Academy - SD - B9 - Mike
A3 : Liverpool Sc - B09 Svoboda
A4 : SD United B05/06 Black
A5 : OVC - BU9 (Flores)
A6 : Albion SC BU9Premier
A7 : RANGERS SC - BU09 Red
A8 : LIVERPOOL SC - B09 SCOTT

Bracket - Saturday, September 06, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 331558  Albert Van Zanten Park  10:20 AM  2 A4 vs A7SD United B05/06 Blackvs.RANGERS SC - BU09 Red
 331559  Chaparral HS  11:40 AM  1 A5 vs A6OVC - BU9 (Flores)vs.Albion SC BU9Premier
 331557  Rios Canyon ES  01:00 PM  1 A3 vs A8Liverpool Sc - B09 Svobodavs.LIVERPOOL SC - B09 SCOTT
 331556  Los Coches Creek MS  01:20 PM  2 A1 vs A2Hotspurs USA - BU09 Academyvs.Pumas UNAM Academy - SD - B9 - Mike

Bracket - Saturday, September 13, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 331562  Los Coches Creek MS  09:20 AM  3 A1 vs A3Hotspurs USA - BU09 Academyvs.Liverpool Sc - B09 Svoboda
 331560  Pending Assignment   --    --  A8 vs A5LIVERPOOL SC - B09 SCOTTvs.OVC - BU9 (Flores)
 331561  Robb Field  04:10 PM  6 A6 vs A7Albion SC BU9Premiervs.RANGERS SC - BU09 Red

Bracket - Saturday, September 20, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 331564  Cottonwood Park  09:00 AM  1 A7 vs A8RANGERS SC - BU09 Redvs.LIVERPOOL SC - B09 SCOTT
 331565  Chaparral HS  09:10 AM  1 A5 vs A3OVC - BU9 (Flores)vs.Liverpool Sc - B09 Svoboda
 331567  Albert Van Zanten Park  01:50 PM  2 A4 vs A1SD United B05/06 Blackvs.Hotspurs USA - BU09 Academy
 331566  Robb Field  03:00 PM  1 A6 vs A2Albion SC BU9Premiervs.Pumas UNAM Academy - SD - B9 - Mike

Bracket - Sunday, September 21, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 331563  Albert Van Zanten Park  09:00 AM  2 A4 vs A2SD United B05/06 Blackvs.Pumas UNAM Academy - SD - B9 - Mike

Bracket - Saturday, September 27, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 331569  Cottonwood Park  09:00 AM  1 A7 vs A3RANGERS SC - BU09 Redvs.Liverpool Sc - B09 Svoboda
 331568  Flying Hills ES  09:10 AM  1 A5 vs A1OVC - BU9 (Flores)vs.Hotspurs USA - BU09 Academy
 331571  Robb Field  10:20 AM  1 A6 vs A4Albion SC BU9Premiervs.SD United B05/06 Black
 331570  Rios Canyon ES  02:45 PM  1 A8 vs A2LIVERPOOL SC - B09 SCOTTvs.Pumas UNAM Academy - SD - B9 - Mike

Bracket - Saturday, October 04, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 331575  Los Coches Creek MS  08:00 AM  2 A1 vs A6Hotspurs USA - BU09 Academyvs.Albion SC BU9Premier
 331572  South Western College  09:00 AM  5 A2 vs A3Pumas UNAM Academy - SD - B9 - Mikevs.Liverpool Sc - B09 Svoboda
 331573  Chaparral HS  09:10 AM  1 A5 vs A7OVC - BU9 (Flores)vs.RANGERS SC - BU09 Red
 331574  Rios Canyon ES  03:30 PM  1 A8 vs A4LIVERPOOL SC - B09 SCOTTvs.SD United B05/06 Black

Bracket - Saturday, October 11, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 331576  South Western College  09:00 AM  5 A2 vs A5Pumas UNAM Academy - SD - B9 - Mikevs.OVC - BU9 (Flores)
 331577  Cottonwood Park  09:10 AM  1 A7 vs A1RANGERS SC - BU09 Redvs.Hotspurs USA - BU09 Academy
 331578  Robb Field  12:40 PM  1 A6 vs A8Albion SC BU9Premiervs.LIVERPOOL SC - B09 SCOTT
 331579  Rios Canyon ES  02:00 PM  1 A3 vs A4Liverpool Sc - B09 Svobodavs.SD United B05/06 Black

Bracket - Saturday, October 18, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 331580  Los Coches Creek MS  08:00 AM  2 A1 vs A8Hotspurs USA - BU09 Academyvs.LIVERPOOL SC - B09 SCOTT
 331582  Rios Canyon ES  09:00 AM  1 A3 vs A6Liverpool Sc - B09 Svobodavs.Albion SC BU9Premier
 331581  Albert Van Zanten Park  09:10 AM  2 A4 vs A5SD United B05/06 Blackvs.OVC - BU9 (Flores)
 331583  South Western College  10:30 AM  5 A2 vs A7Pumas UNAM Academy - SD - B9 - Mikevs.RANGERS SC - BU09 Red

Bracket - Saturday, October 25, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 331586  Cottonwood Park  10:20 AM  1 A7 vs A4RANGERS SC - BU09 Redvs.SD United B05/06 Black
 331584  South Western College  10:30 AM  5 A2 vs A1Pumas UNAM Academy - SD - B9 - Mikevs.Hotspurs USA - BU09 Academy
 331587  Robb Field  01:50 PM  1 A6 vs A5Albion SC BU9Premiervs.OVC - BU9 (Flores)
 331585  Rios Canyon ES  03:30 PM  1 A8 vs A3LIVERPOOL SC - B09 SCOTTvs.Liverpool Sc - B09 Svoboda

Bracket - Saturday, November 01, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 331590  Rios Canyon ES  09:00 AM  1 A3 vs A1Liverpool Sc - B09 Svobodavs.Hotspurs USA - BU09 Academy
 331588  Flying Hills ES  09:10 AM  1 A5 vs A8OVC - BU9 (Flores)vs.LIVERPOOL SC - B09 SCOTT
 331589  Cottonwood Park  11:30 AM  1 A7 vs A6RANGERS SC - BU09 Redvs.Albion SC BU9Premier
 331591  Albert Van Zanten Park  02:05 PM  2 A4 vs A2SD United B05/06 Blackvs.Pumas UNAM Academy - SD - B9 - Mike

Bracket - Saturday, November 08, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 331594  South Western College  09:00 AM  5 A2 vs A6Pumas UNAM Academy - SD - B9 - Mikevs.Albion SC BU9Premier
 331592  Rios Canyon ES  09:10 AM  1 A8 vs A7LIVERPOOL SC - B09 SCOTTvs.RANGERS SC - BU09 Red
 331595  Los Coches Creek MS  01:20 PM  2 A1 vs A4Hotspurs USA - BU09 Academyvs.SD United B05/06 Black
 331593  Rios Canyon ES  03:15 PM  1 A3 vs A5Liverpool Sc - B09 Svobodavs.OVC - BU9 (Flores)