Username: 
  Password: 

Team Schedules - SDDA BU11 Flight 2
     



Bracket


ALL A


   Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- A 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Total
Points
Avg Points Adjusted
Points
Goal DiffGoals Against
Ylw

Red
Points Detail
 A2 : Oceanside Breakers -B03(Bu11)Blk1333033333252.5025.00 19  8  3 0
 A3 : CUFC BU11 Gold - Koutahi3033313331232.3023.00 7  9  8 0
 A7 : Albion SC BU11Premier3003310313171.7017.00 9  12  9 1
 A1 : Nado - BU11W1033303300161.6016.00 10  15  4 0
 A4 : San Diego SC B2003 ELITE Orange1001313310131.3013.00 0  16  0 0
 A8 : Temecula United Academy - B03S3310010030111.1011.00 -1  20  10 1
 A9 : Poway Vaqueros - B11 Drummond1110310003101.0010.00 -7  25  0 0
 A5 : DMCV Sharks BU11 - Burson0300000 0140.444.44 -21  31  0 0
 A6 : Notts Forest FC BU11 RED-ARMAN0101010 0030.333.33 -16  24  3 0

Bracket - Saturday, September 06, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 373039  Sage Canyon Park  12:30 PM  1 A5 vs A8DMCV Sharks BU11 - Burson 0 vs.Temecula United Academy - B03S3
 373036  Hickman  12:30 PM  4 A6 vs A7Notts Forest FC BU11 RED-ARMAN 0 vs.Albion SC BU11Premier2
 373038  Tidelands Park  02:00 PM  2 A1 vs A2Nado - BU11W 1 vs.Oceanside Breakers -B03(Bu11)Blk1
 373037  Mt Carmel High School  06:00 PM  1 A4 vs A9San Diego SC B2003 ELITE Orange 1 vs.Poway Vaqueros - B11 Drummond1

Bracket - Saturday, September 13, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 373040  Robb Field  09:30 AM  2 A7 vs A8Albion SC BU11Premier 2 vs.Temecula United Academy - B03S3
 373041  Poinsettia Park  10:20 AM  2 A3 vs A1CUFC BU11 Gold - Koutahi 1 vs.Nado - BU11W0
 373042  Martin Luther King Jr Pk  12:35 PM  2 A2 vs A4Oceanside Breakers -B03(Bu11)Blk 3 vs.San Diego SC B2003 ELITE Orange1
 373043  Hickman  01:40 PM  4 A6 vs A9Notts Forest FC BU11 RED-ARMAN 1 vs.Poway Vaqueros - B11 Drummond1

Bracket - Saturday, September 20, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 373044  Solana Ranch ES  09:30 AM  1 A5 vs A3DMCV Sharks BU11 - Burson 2 vs.CUFC BU11 Gold - Koutahi1
 373047  Hickman  12:10 PM  3 A6 vs A2Notts Forest FC BU11 RED-ARMAN 1 vs.Oceanside Breakers -B03(Bu11)Blk5
 373046  Tidelands Park  12:30 PM  2 A1 vs A4Nado - BU11W 3 vs.San Diego SC B2003 ELITE Orange0
 373045  Pat Birdsall Sports Park  02:30 PM  2 A8 vs A9Temecula United Academy - B03S 1 vs.Poway Vaqueros - B11 Drummond1

Bracket - Saturday, September 27, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 373051  Martin Luther King Jr Pk  09:25 AM  2 A2 vs A8Oceanside Breakers -B03(Bu11)Blk 3 vs.Temecula United Academy - B03S0
 373050  Solana Ranch ES  12:30 PM  1 A5 vs A1DMCV Sharks BU11 - Burson 1 vs.Nado - BU11W4
 373049  Poinsettia Park  03:40 PM  1 A3 vs A7CUFC BU11 Gold - Koutahi 1 vs.Albion SC BU11Premier0
 373048  Canyonside  05:00 PM  1 A4 vs A6San Diego SC B2003 ELITE Orange 1 vs.Notts Forest FC BU11 RED-ARMAN1

Bracket - Saturday, October 04, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 373055  Robb Field  08:00 AM  5 A7 vs A5Albion SC BU11Premier 6 vs.DMCV Sharks BU11 - Burson1
 373053  Hickman  09:20 AM  3 A6 vs A1Notts Forest FC BU11 RED-ARMAN 0 vs.Nado - BU11W1
 373054  Arbolitos Sports Park  10:20 AM  1 A9 vs A3Poway Vaqueros - B11 Drummond 1 vs.CUFC BU11 Gold - Koutahi3
 373052  Pat Birdsall Sports Park  02:30 PM  2 A8 vs A4Temecula United Academy - B03S 2 vs.San Diego SC B2003 ELITE Orange3

Bracket - Saturday, October 11, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 373056  Martin Luther King Jr Pk  08:00 AM  2 A2 vs A3Oceanside Breakers -B03(Bu11)Blk 1 vs.CUFC BU11 Gold - Koutahi2
 373057  Robb Field  11:00 AM  2 A7 vs A1Albion SC BU11Premier 3 vs.Nado - BU11W2
 373059  Arbolitos Sports Park  12:30 PM  1 A9 vs A5Poway Vaqueros - B11 Drummond 3 vs.DMCV Sharks BU11 - Burson0
 373058  Pat Birdsall Sports Park  12:50 PM  3 A8 vs A6Temecula United Academy - B03S 3 vs.Notts Forest FC BU11 RED-ARMAN3

Bracket - Saturday, October 18, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 373060  Arbolitos Sports Park  09:00 AM  1 A9 vs A7Poway Vaqueros - B11 Drummond 2 vs.Albion SC BU11Premier2
 373061  Tidelands Park  12:30 PM  2 A1 vs A8Nado - BU11W 4 vs.Temecula United Academy - B03S1
 373063  Sage Canyon Park  12:30 PM  1 A5 vs A2DMCV Sharks BU11 - Burson 0 vs.Oceanside Breakers -B03(Bu11)Blk4
 373062  Poinsettia Park  01:00 PM  1 A3 vs A4CUFC BU11 Gold - Koutahi 1 vs.San Diego SC B2003 ELITE Orange1

Bracket - Saturday, October 25, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 373067  Tidelands Park  08:00 AM  2 A1 vs A9Nado - BU11W 7 vs.Poway Vaqueros - B11 Drummond3
 373066  Hickman  08:00 AM  4 A6 vs A3Notts Forest FC BU11 RED-ARMAN 1 vs.CUFC BU11 Gold - Koutahi2
 373065  Robb Field  11:00 AM  2 A7 vs A2Albion SC BU11Premier 1 vs.Oceanside Breakers -B03(Bu11)Blk2
 373064  Canyonside  12:30 PM  1 A4 vs A5San Diego SC B2003 ELITE Orange 3 vs.DMCV Sharks BU11 - Burson2

Bracket - Saturday, November 01, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 373070  Solana Ranch ESClosed!  11:00 AM  1 A5 vs A6DMCV Sharks BU11 - Burson   vs.Notts Forest FC BU11 RED-ARMAN 
 373069  Poinsettia Park  01:10 PM  2 A3 vs A8CUFC BU11 Gold - Koutahi 2 vs.Temecula United Academy - B03S1
 373068  Martin Luther King Jr Pk  02:00 PM  1 A2 vs A9Oceanside Breakers -B03(Bu11)Blk 4 vs.Poway Vaqueros - B11 Drummond0

Bracket - Saturday, November 08, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 373074  SoCal Soccer Complex  11:20 AM  1 A2 vs A1Oceanside Breakers -B03(Bu11)Blk 3 vs.Nado - BU11W2
 373075  Pat Birdsall Sports Park  12:10 PM  3 A8 vs A5Temecula United Academy - B03S 6 vs.DMCV Sharks BU11 - Burson1
 373072  Robb Field  03:30 PM  2 A7 vs A6Albion SC BU11Premier 4 vs.Notts Forest FC BU11 RED-ARMAN0
 373073  Valley ES  03:30 PM  1 A9 vs A4Poway Vaqueros - B11 Drummond 1 vs.San Diego SC B2003 ELITE Orange5

Bracket - Sunday, November 09, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 373071  Black Mountain Ranch  11:30 AM  2 A4 vs A7San Diego SC B2003 ELITE Orange 1 vs.Albion SC BU11Premier1

Bracket - Saturday, November 15, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 373077  Tidelands Park  08:00 AM  2 A1 vs A3Nado - BU11W 1 vs.CUFC BU11 Gold - Koutahi2
 373078  Alliant Univ  11:00 AM  6 A4 vs A2San Diego SC B2003 ELITE Orange 0 vs.Oceanside Breakers -B03(Bu11)Blk1
 373076  Pat Birdsall Sports Park  02:10 PM  3 A8 vs A7Temecula United Academy - B03S 0 vs.Albion SC BU11Premier1
 373079  Arbolitos Sports Park  02:40 PM  1 A9 vs A6Poway Vaqueros - B11 Drummond 5 vs.Notts Forest FC BU11 RED-ARMAN1

Bracket - Saturday, November 22, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 373080  Poinsettia Park  11:40 AM  1 A3 vs A5CUFC BU11 Gold - Koutahi 1 vs.DMCV Sharks BU11 - Burson1