Username: 
  Password: 

Team Schedules - BU13 AA-C South
     



Bracket


ALL A


   Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- A 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  Total
Points
Avg Points Adjusted
Points
Goal DiffGoals Against
Ylw

Red
Points Detail
 A7 : AYSO Matrix Spring Valley - B13333333333333363.0036.00 39  8  2 0
 A3 : Aztecs Fc (Leon)333033333333332.7533.00 29  17  2 0
 A2 : AYSO Matrix Bonita- Roeder330333033330272.2527.00 21  12  2 0
 A6 : Olympicos - Garcia BU13333303303003242.0024.00 19  17  1 0
 A10 : DynamoGeckos (Imperial Valley)303303033303242.0024.00 14  31  0 0
 A12 : Matrix - TS B13030330330330211.7521.00 -3  30  2 0
 A1 : PYSL Blast SC003330030300151.2515.00 -10  36  1 0
 A8 : Notts Forest FC BU13 BLACK-VILLALVA03003030000090.759.00 -20  53  3 0
 A9 : CSC San Diego 02 Wht00000300303090.759.00 -25  41  0 0
 A4 : Scripps United - BU13 White10000000003370.587.00 -26  48  1 0
 A5 : Matrix - EC B13 Blue00000030030060.506.00 -24  40  2 0
 A11 : Atlante SD - L Estrda10300000000040.334.00 -14  29  1 0

Bracket - Saturday, September 06, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 375008  Olympic Training Center  09:30 AM  1 A7 vs A8AYSO Matrix Spring Valley - B13 8 vs.Notts Forest FC BU13 BLACK-VILLALVA1
 375010  Barnard ES  11:00 AM  2 A1 vs A2PYSL Blast SC 1 vs.AYSO Matrix Bonita- Roeder6
 375005  Otay Rec Center  11:00 AM  1 A6 vs A9Olympicos - Garcia BU13 8 vs.CSC San Diego 02 Wht1
 375007  Hillsdale MS  11:20 AM  1 A5 vs A10Matrix - EC B13 Blue 0 vs.DynamoGeckos (Imperial Valley)3
 375006  Montgomery Waller Park  12:00 PM  1 A3 vs A12Aztecs Fc (Leon) 3 vs.Matrix - TS B131
 375009  Scripps Ranch Comm Park  01:40 PM  1 A4 vs A11Scripps United - BU13 White 2 vs.Atlante SD - L Estrda2

Bracket - Saturday, September 13, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 375014  Hickman  08:00 AM  4 A8 vs A9Notts Forest FC BU13 BLACK-VILLALVA 2 vs.CSC San Diego 02 Wht0
 375016  Imperial Valley College  10:00 AM  1 A10 vs A7DynamoGeckos (Imperial Valley) 2 vs.AYSO Matrix Spring Valley - B138
 375011  Hillsdale MS  11:05 AM  1 A5 vs A12Matrix - EC B13 Blue 1 vs.Matrix - TS B133
 375013  Barnard ES  12:00 PM  2 A1 vs A3PYSL Blast SC 1 vs.Aztecs Fc (Leon)5
 375012  Larsen Field  01:00 PM  3 A11 vs A6Atlante SD - L Estrda 2 vs.Olympicos - Garcia BU135
 375015  Olympic Training Center  02:00 PM  1 A2 vs A4AYSO Matrix Bonita- Roeder 4 vs.Scripps United - BU13 White0

Bracket - Saturday, September 20, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 375018  Hickman  10:40 AM  4 A8 vs A11Notts Forest FC BU13 BLACK-VILLALVA 3 vs.Atlante SD - L Estrda6
 375021  Olympic Training Center  11:00 AM  1 A7 vs A12AYSO Matrix Spring Valley - B13 5 vs.Matrix - TS B130
 375020  Pershing MS  11:00 AM  1 A9 vs A10CSC San Diego 02 Wht 2 vs.DynamoGeckos (Imperial Valley)8
 375019  Otay Rec Center  01:00 PM  1 A6 vs A2Olympicos - Garcia BU13 1 vs.AYSO Matrix Bonita- Roeder0
 375017  Scripps Ranch Comm Park  01:45 PM  1 A4 vs A1Scripps United - BU13 White 1 vs.PYSL Blast SC3
 375022  Hillsdale MS  02:00 PM  2 A5 vs A3Matrix - EC B13 Blue 1 vs.Aztecs Fc (Leon)4
 375026  Larsen Field  03:45 PM  3 A10 vs A11DynamoGeckos (Imperial Valley) 9 vs.Atlante SD - L Estrda0

Bracket - Saturday, September 27, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 375028  Lewis MS  09:00 AM  3 A9 vs A12CSC San Diego 02 Wht 1 vs.Matrix - TS B133
 375023  Montgomery Waller Park  09:30 AM  4 A3 vs A7Aztecs Fc (Leon) 3 vs.AYSO Matrix Spring Valley - B134
 375024  Barnard ES  12:30 PM  2 A1 vs A5PYSL Blast SC 7 vs.Matrix - EC B13 Blue1
 375027  Otay Rec Center  02:30 PM  1 A6 vs A4Olympicos - Garcia BU13 5 vs.Scripps United - BU13 White0
 375025  Hickman  03:00 PM  4 A8 vs A2Notts Forest FC BU13 BLACK-VILLALVA 1 vs.AYSO Matrix Bonita- Roeder4

Bracket - Saturday, October 04, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 375031  Imperial Valley College  10:00 AM  1 A10 vs A2DynamoGeckos (Imperial Valley) 2 vs.AYSO Matrix Bonita- Roeder3
 375029  Lewis MS  10:30 AM  3 A9 vs A3CSC San Diego 02 Wht 0 vs.Aztecs Fc (Leon)4
 375033  Otay Rec Center  01:00 PM  1 A6 vs A1Olympicos - Garcia BU13 2 vs.PYSL Blast SC3
 375030  Hickman  01:30 PM  3 A8 vs A4Notts Forest FC BU13 BLACK-VILLALVA 6 vs.Scripps United - BU13 White1
 375032  Larsen Field  03:00 PM  3 A11 vs A12Atlante SD - L Estrda 0 vs.Matrix - TS B133
 375034  Olympic Training Center  03:30 PM  1 A7 vs A5AYSO Matrix Spring Valley - B13 8 vs.Matrix - EC B13 Blue0

Bracket - Saturday, October 11, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 375039  Hickman  09:20 AM  4 A8 vs A6Notts Forest FC BU13 BLACK-VILLALVA 1 vs.Olympicos - Garcia BU138
 375040  Larsen Field  12:00 PM  3 A11 vs A3Atlante SD - L Estrda
Forfeited Game
 0 vs.Aztecs Fc (Leon)1F
 375037  Scripps Ranch Comm Park  12:00 PM  2 A4 vs A10Scripps United - BU13 White 2 vs.DynamoGeckos (Imperial Valley)4
 375036  Hillsdale MS  12:25 PM  2 A5 vs A9Matrix - EC B13 Blue 1 vs.CSC San Diego 02 Wht3
 375035  Olympic Training Center  02:00 PM  1 A7 vs A1AYSO Matrix Spring Valley - B13 4 vs.PYSL Blast SC0
 375038  Serra HS  04:30 PM  3 A12 vs A2Matrix - TS B13 1 vs.AYSO Matrix Bonita- Roeder4

Bracket - Saturday, October 18, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 375043  Harvest Park  09:30 AM  1 A2 vs A3AYSO Matrix Bonita- Roeder 2 vs.Aztecs Fc (Leon)3
 375041  Lewis MS  09:30 AM  3 A9 vs A7CSC San Diego 02 Wht 0 vs.AYSO Matrix Spring Valley - B134
 375044  Hillsdale MS  11:00 AM  1 A5 vs A11Matrix - EC B13 Blue 1F vs.Atlante SD - L Estrda
Forfeited Game
0
 375042  Imperial Valley College  01:00 PM  1 A10 vs A6DynamoGeckos (Imperial Valley) 1 vs.Olympicos - Garcia BU134
 375046  Barnard ES  02:00 PM  2 A1 vs A8PYSL Blast SC 1 vs.Notts Forest FC BU13 BLACK-VILLALVA2
 375045  Serra HS  04:30 PM  3 A12 vs A4Matrix - TS B13 7 vs.Scripps United - BU13 White2

Bracket - Saturday, October 25, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 375051  Hillsdale MS  08:00 AM  1 A2 vs A5AYSO Matrix Bonita- Roeder 2 vs.Matrix - EC B13 Blue1
 375052  Montgomery Waller Park  09:30 AM  4 A3 vs A4Aztecs Fc (Leon) 9 vs.Scripps United - BU13 White0
 375048  Imperial Valley College  11:00 AM  1 A10 vs A8DynamoGeckos (Imperial Valley) 7 vs.Notts Forest FC BU13 BLACK-VILLALVA4
 375049  Larsen Field  12:00 PM  3 A11 vs A7Atlante SD - L Estrda
Forfeited Game
 0 vs.AYSO Matrix Spring Valley - B131F
 375050  Lewis MS  12:30 PM  3 A9 vs A1CSC San Diego 02 Wht 1 vs.PYSL Blast SC2
 375047  Serra HS  04:15 PM  3 A12 vs A6Matrix - TS B13 1 vs.Olympicos - Garcia BU130

Bracket - Saturday, November 01, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 375058  Larsen FieldClosed!  01:00 PM  3 A11 vs A9Atlante SD - L Estrda
Forfeited Game
 0 vs.CSC San Diego 02 Wht1F
 375054  Barnard ES  03:40 PM  2 A1 vs A10PYSL Blast SC 2 vs.DynamoGeckos (Imperial Valley)3

Bracket - Saturday, November 08, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 375059  Barnard ES  10:00 AM  2 A1 vs A11PYSL Blast SC 1F vs.Atlante SD - L Estrda
Forfeited Game
0
 375061  Montgomery Waller Park  10:40 AM  1 A3 vs A8Aztecs Fc (Leon) 11 vs.Notts Forest FC BU13 BLACK-VILLALVA4
 375062  Hillsdale MS  10:50 AM  1 A5 vs A6Matrix - EC B13 Blue 1 vs.Olympicos - Garcia BU133
 375060  Scripps Ranch Comm Park  11:10 AM  2 A4 vs A7Scripps United - BU13 White 1 vs.AYSO Matrix Spring Valley - B137
 375064  Harvest Park  12:30 PM  1 A2 vs A9AYSO Matrix Bonita- Roeder 5 vs.CSC San Diego 02 Wht0
 375063  Serra HS  03:00 PM  3 A12 vs A10Matrix - TS B13 1 vs.DynamoGeckos (Imperial Valley)6

Bracket - Sunday, November 09, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 375055  Otay Rec Center  02:00 PM  1 A6 vs A3Olympicos - Garcia BU13 2 vs.Aztecs Fc (Leon)3

Bracket - Saturday, November 15, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 375068  Harvest Park  11:00 AM  1 A2 vs A11AYSO Matrix Bonita- Roeder 1F vs.Atlante SD - L Estrda
Forfeited Game
0
 375066  Montgomery Waller Park  12:10 PM  1 A3 vs A10Aztecs Fc (Leon) 4 vs.DynamoGeckos (Imperial Valley)2
 375067  Otay Rec Center  02:00 PM  1 A6 vs A7Olympicos - Garcia BU13 1 vs.AYSO Matrix Spring Valley - B134
 375065  Hillsdale MS  02:10 PM  1 A5 vs A8Matrix - EC B13 Blue 2 vs.Notts Forest FC BU13 BLACK-VILLALVA1
 375069  Scripps Ranch Comm Park  02:40 PM  1 A4 vs A9Scripps United - BU13 White 0 vs.CSC San Diego 02 Wht1
 375070  Serra HS  03:00 PM  3 A12 vs A1Matrix - TS B13 4 vs.PYSL Blast SC3

Bracket - Sunday, November 16, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 375056  Hickman  09:30 AM  3 A8 vs A12Notts Forest FC BU13 BLACK-VILLALVA 0 vs.Matrix - TS B131
 375057  Stonebridge Park  11:00 AM  1 A4 vs A5Scripps United - BU13 White 2 vs.Matrix - EC B13 Blue0

Bracket - Saturday, November 22, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 375074  Hickman  08:00 AM  3 A8 vs A7Notts Forest FC BU13 BLACK-VILLALVA 0 vs.AYSO Matrix Spring Valley - B134
 375071  Lewis MS  09:00 AM  3 A9 vs A6CSC San Diego 02 Wht 0 vs.Olympicos - Garcia BU134
 375076  Harvest Park  09:30 AM  1 A2 vs A1AYSO Matrix Bonita- Roeder 7 vs.PYSL Blast SC0
 375075  Larsen Field  12:00 PM  3 A11 vs A4Atlante SD - L Estrda
Forfeited Game
 0 vs.Scripps United - BU13 White1F
 375073  Sunflower Park  02:45 PM  1 A10 vs A5DynamoGeckos (Imperial Valley) 4 vs.Matrix - EC B13 Blue1
 375072  Serra HS  03:00 PM  3 A12 vs A3Matrix - TS B13 0 vs.Aztecs Fc (Leon)5

Bracket - Sunday, November 23, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 375053  Bonita Vista MS  10:00 AM  1 A7 vs A2AYSO Matrix Spring Valley - B13 2 vs.AYSO Matrix Bonita- Roeder0